KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13034478
nr 1303 4478
Olavi Laine
(f. 1922)
Oljemålning, Olavi Laine (f. 1922), stilleben, signerad. Olja på duk, 63x83 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 januari 2020
kl 18:02:22
300 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr